SG#95 Skąd wiem, to co wiem? | Piotr Bucki

29 sierpnia, 2020
Architekt, który wybrał projektowanie zdań a nie budynków. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, „skąd wiem, to co wiem?”.

Od 18 lat uczy ludzi projektować komunikację w różnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzał teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Autor książek, „Porozmawiajmy o komunikacji”, „Złap równowagę” i „Viral”, „Prezentacje. Po prostu!” oraz anglojęzycznej „Life’s a pitch and then you die” . Przetłumaczył 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracował z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 110 tysięcy razy. Od ponad 9 lat związany z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na USWPS, SGH i AGH.
Szkoli m.inw Allegro, Dynatrace, Santanderze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Pytam Piotra o to:

  • jak weryfikuje wiedzę, którą dzieli się z innymi,
  • jakie pytania sobie obecnie stawia,
  • na ile warto być esencjalistą
  • jakie miał wyobrażenia na temat swojej zawodowej przyszłości i jak one ewoluowały,
  • co go uruchamia do zmian, do wchodzenia w nowe obszary działań,
  • na czym polega wspólny mianownik obecny w większości jego zawodowych projektów

Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniach Piotra, przeczytać jego artykuły i dowiedzieć się nad czym aktualnie pracuje?

Zachęcam do wejścia na stronę Piotra – bucki.pro

 

Muzyka:

Jam Morgan Jazz Cafe

LINK:https://taketones.com/track/jazz-cafe

FREE CC LICENSE

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarzy dla “SG#95 Skąd wiem, to co wiem? | Piotr Bucki

  1. Weronika paź 5, 2020

    Z ogromną ciekawością wysłuchałam audycji. Wielowątkowa rozmowa. Piotr jest doskonałym mówcą, swoją drogą, słuchanie go jest dla mnie przyjemnością.

Copyright 2023 by Słucham Gadam - Kamila Dzierżanowska