SG# 103 Job Coaching | Joanna Goryszewska

5 lutego, 2023

Nie wiem jak Ty, ale ja bardzo często ostatnio rozmawiam z przyjaciółmi i znajomymi na temat potrzeby zmian w życiu zawodowym. Jedni właśnie odkrywają, że stan w jakim się znaleźli nazywa się syndromem wypalenia zawodowego. Inni przeszli przez wypalenie i na nowo chcą wrócić do aktywności zawodowej. Takie osoby zastanawiają się co zrobić, żeby zacząć pracować w taki sposób żeby historia wypalenia się nie powtórzyła. Są też osoby, które na skutek zmian przez jakie przeszli w ciągu ostatnich lat chcą pracować w innym środowisku lub w ogóle zmienić branże. Część osób mówi też o tym, że zauważyli, że ich życie zawodowe jest wypadkową wpływu środowiska, oczekiwań innych. Czasem przypadku. Finalnie mają poczucie, że to nie oni podjęli decyzję o tym co robią obecnie zawodowo.

Z takimi refleksjami i potrzebami nie trzeba być samemu.  Można skorzystać ze wsparcia job coacha.

O tym kim jest job coach i w czym może nam pomóc porozmawiam dziś z moją siostrą Joanną Goryszewską, część z Was może pamiętać Asię z SG#017  odcinaka, w którym opowiadała jak wygląda studencka rzeczywistość w dużym mieście.

Dziś Asia jest już wykształconą  lingwistką, która musiała spróbować etatu w wielu firmach, zanim postanowiła założyć własną działalność. I teraz  już wie, że nie potrafi skupić się w 100% na jednej dziedzinie pracy i, co najważniejsze, że nie ma w tym nic złego. 

Obecnie zajmuje się tłumaczeniem napisów, nauczaniem biznesowego angielskiego i job coachingiem. Jej osobistym celem jest pomoc w budowaniu miejsca pracy dopasowanego do każdego indywidualnie, ze szczególnym uwzględnieniem neuroatypowości.

Zapraszam do naszej rozmowy, z której dowiesz się:

  • kim jest job coach
  • na czym polega proces job coachingu
  • jak zabrać się za poszukiwanie pracy dopasowanej do naszych potrzeb i kompetencji
  • jak wygląda obecnie rynek pracy i na czym polega dynami jego zmian

Jeśli chcesz skontaktować się z Asią, napisz do niej wiadomość:

 

Muzyka:

Jam Morgan Jazz Cafe

LINK:https://taketones.com/track/jazz-cafe

FREE CC LICENSE

Listen to “SG#103 Job Coaching | Joanna Goryszewska” on Spreaker.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright 2023 by Słucham Gadam - Kamila Dzierżanowska