SG#066 Trzeźwa perspektywa – Patryk Chilewicz

30 grudnia, 2018

Patryk Chilewicz to twórca i redaktor naczelny Vogule Poland, dziennikarz, wydawca, organizator kultowych imprez, osoba o wyjątkowo barwnej i bogatej osobowości. Potrafi rozebrać show biznes na czynniki pierwsze i odważnie powiedzieć, że król jest nagi lub wyrazić zachwyt i uznanie. Przez wiele lat był bon vivantem warszawskiego życia nocnego, którego nieodłącznym atrybutem był alkohol.

Byłam zaskoczona, kiedy obejrzałam jego vloga i posłuchałam jak opowiada o swojej terapii uzależnieniowej. Patryk przestał pić alkohol? Przecież on nie ma nawet trzydziestki! A co z jego pracą, stylem życia, imprezami?

 

Pytam Patryka:

 • Kim był kiedy pił alkohol i prowadził rozrywkowy tryb życia?
 • W czym alkohol mu pomagał?
 • Kiedy zaczęło mu na sobie zależeć?
 • Czego się bał?
 • O moment kiedy podjął decyzję, żeby zmienić kierunek swojego życia.
 • Jak zmieniają się jego relacje z ludźmi i styl życia od kiedy przestał pić alkohol.
 • Kim jest?
 • O czym najbardziej marzy?

Linki:

Strona Vogule Poland
Strona Patryka
Kanał na YouTube Vogule Poland
Kanał na You Tube Patryka Chilewicza

 

Muzyka:

Jam MorganJazz Cafe

LINK:https://taketones.com/track/jazz-cafe

FREE CC LICENSE

Jam MorganTender Touch

LINK: https://taketones.com/track/tender-touch
LICENSE N: TTFREE15442789668605842
FREE CC LICENSE

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 komentarzy dla “SG#066 Trzeźwa perspektywa – Patryk Chilewicz

 1. Mocne i dające do myślenia. Dziękuję!

  • Słucham Gadam lut 6, 2019

   Dziękuję Igor za to, że znalazłeś czas i zechciałeś się podzielić swoimi wrażeniami 🙂

 2. Katarzyna mar 27, 2019

  Świetna rozmowa. Słuchałam z wielką przyjemnością i uwagą, bo mądrych ludzi przyjemnie się słucha. Prowadzi Pani rozmowę w ciepły, inteligentny sposób i daje Pani gościowi przestrzeń do wypowiedzi, co wcale nie jest taki częste w wywiadach. Jestem “dużą” fanką Patryka, już jakiś czas temu zauważyłam, że jest to wrażliwy i inteligentny człowiek z charyzmą, a po tej rozmowie jeszcze bardziej go cenię.

  • Słucham Gadam mar 30, 2019

   Bardzo dziękuję, że znalazła Pani czas i podzieliła się swoimi wrażeniami. Jest mi bardzo miło i cieszę się, że mój sposób prowadzenia rozmów rezonuje z Pani odbiorem.

 3. Wspaniała rozmowa! Bardzo cenię Patryka i przypadkiem wpadłam na ten wywiad – dowiedziałam się więcej o nim, o tym jak wygląda problem alkoholizmu, a wywiad był prowadzony w taki sposób, że słuchało się go baaardzo dobrze 😉 Pozdrawiam prowadzącą!

 4. Julia lis 20, 2020

  Baaardzo przyjemna rozmowa, wydaje mi sie, ze przede wszystkim przez ta spokojny ton rozmowy. Słuchalo sie tego zankomicie, czulam jakbym dryfowala, cos pieknego. Naprawde wspaniale jest to jak Patryk opowiada z takim spokojem i pokora o kretej drodze jaka przeszedl i dalszym szukaniu siebie gdzies tam. Prowadzaca rownie wspaniale zrealizowala wywiad, zero nachalnosci, przywolenie na swobodne wypowiedzenie sie rozmowcy, bez przerywania i niepotrzebnych wciec- to sie bardzo szanuje. Ogolnie wyszlo super i dziekuje za mozliwosc wysluchania tak wartosciowej rozmowy;)

Copyright 2023 by Słucham Gadam - Kamila Dzierżanowska